This text is replaced by the Flash movie.
Szybki kontakt

Mir Bet s.c. Herduś
ul. Parkowa 52
86-300 Grudziądz

tel./fax (056) 462-48-14
tel. kom. +48 607-840-840
e-mail: mirbet@mirbet.com

więcej...

Kilka słów o naszej firmie

      Firma Mir-Bet działa na rynku od 1995 roku. Od momentu powstania zajmujemy się głownie produkcją betonu towarowego oraz prefabrykatów betonowych, wyrobów żelbetowych i betonowych takich jak płyty stropowe żerańskie, płyty drogowe i płyty chodnikowe, nadproża L-19, itp.

      Firma na rynku lokalnym jest liderem pod względem możliwości produkcyjnych płyt stropowych żerańskich co w znacznym stopniu wpływa na cenę, szybkość realizacji zamówienia i jakość oferowanych wyrobów. Wszystkie oferowane przez nas wyroby oraz beton oferowany w szerokiej gamie klas, posiadają odpowiednie certyfikaty jakości wydawane przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Betonów "CEBET".

      Posiadamy doświadczenie w dostawie betonu oraz produkcji prefabrykowanych stóp, podwalin fundamentowych i innch prefabrykatów, zdobyte w realizacji dużych inwestycji takich jak: TESCO, CARREFOUR, LEMIGO Grudziądz, Gzella i inne. Przy naszej pomocy wybudowanych zostało setki domków jednorodzinnych, hal produkcyjnych. Dostarczaliśmy także beton przy realizacji płyt i zbiorników obornikowych w gospodarstwach wiejskich, inwestycji dofinansowywanej przez Unię Europejską.

      Realizujemy zlecenia indywidualne wykonania nietypowych elementów prefabrykowanych takich jak: stopy fundamentowe, ławy fundamentowe, belki, podwaliny ogrodzeniowe itp.

      Na terenie naszej firmy znajduje się laboratorium badawczo-kontrolne gdzie nieustannie i niezależnie sprawdzamy nasze wyroby pod kątem wytrzymałości, jakości i bezpieczeństwa.